Konferencje

Wyszukaj wg lat:

Kategorii:

Regionu:

Odbyła się

Progi i bariery w realizacji inwestycji liniowych

Progi i bariery w realizacji inwestycji liniowych były tematem szkolenia dla administracji drogowej i firm związanych z budownictwem dróg, które odbyło się 18-20 czerwca 2008 roku w Kościelisku.

Odbyła się

Rozwój infrastruktury drogowej w regionie lubelskim – szanse i zagrożenia

Blisko 100 osób wzięło udział 6 czerwca 2008 roku w seminarium „Rozwój infrastruktury drogowej w regionie lubelskim – szanse i zagrożenia”w Okunince koło Włodawy.

Odbyła się

III Forum Polskiego Kongresu Drogowego

III Forum Polskiego Kongresu Drogowego poświęcone uwarunkowaniom prawnym i ekologicznym oraz materiałom i technologiom stosowanym w budownictwie drogowym.

Odbyła się

Rozwiązania materiałowo - technologiczne w renowacji dróg i mostów

Rozwiązania materiałowo - technologiczne w renowacji dróg i mostów były tematem szkolenia, zorganizowanego w początkach października w Kościelisku przez Region Małopolski Polskiego Kongresu Drogowego.

Odbyła się

Rola i miejsce producentów maszyn, urządzeń i materiałów budowlanych w działaniach na rzecz rozwoju polskiej sieci drogowej

Podczas odbywających się w Kielcach XII Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA Polski Kongres Drogowy zorganizował 18 maja 2006 r. seminarium.