l

Zarejestruj się

e

Program

Warunki udziału

Partnerzy

Webinarium Systemy Parkingowe

Program

Otwarcie webinarium – Marek Litwin, prezes ITS Polska (5’)

Współpraca Polskiego Kongresu Drogowego ze środowiskiem ITS – Zbigniew Tabor, wiceprezes Zarządu Polskiego Kongresu Drogowego (5’)

Przyszłość systemów zarządzania parkowaniem – Piotr Krukowski, ITS Polska (20’)

e-kontrola SPPN: techniczne kształtowanie strefy płatnego parkowania – Kamil Aniszewski, Naczelnik Wydziału Parkowania ZDM Warszawa (20’)

Detekcja wolnych miejsc parkingowych w miastach przy wykorzystaniu technologii czujników i detekcji wizyjnej z wykorzystaniem systemów nawigacji – Rafał Ruść i Piotr Pabian, Sprint S.A. (15’)

Przegląd rozwiązań zarządzania parkingami od „On street parking” do MOP’ów – Janusz Wróbel i Łukasz Ogrodnik, Neurosoft Sp. z o.o. (15’)

Rozwiązania Bosch w monitorowaniu zajętości miejsc parkingowych – Maciej Wróbel i Michał Borzucki (Robert Bosch Sp. z o.o.) (15’)

Skuteczne narzędzia do zarządzania parkowaniem w mieście Maciej Wiśniewski i Paweł Grzymowicz, KOMA NORD

Podsumowanie webinarium – Piotr Krukowski

Warunki

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w charakterze słuchacza w webinarium decyduje kolejność zgłoszenia.

Aby wziąć udział w webinarium należy się zarejestrować korzystając z linku: https://sprint.clickmeeting.com/systemy-parkingowe-w-miastach-oraz-w-miejscach-obslugi-podroznych-przy-drogach-zamiejskich-/register?_ga=2.28619067.627707172.1603097430-1828032566.1585894245

Po otrzymaniu zgłoszenia otrzymacie Państwo drogą mailową potwierdzenie udziału oraz link do zalogowania się na stronie webinarium w dniu wydarzenia.

Polecane Konferencje

Loading...