l

Zarejestruj się

e

Program

Warunki udziału

Partnerzy

Drogownictwo po COP24: nowy wymiar recyklingu

Program

opcjonalnie:

Wtorek, 22 stycznia

przyjazd i zakwaterowanie w hotelu “Active Hotel”, ul. Czajcza 19

20:00 kolacja na Starym Mieście we Wrocławiu

Środa, 23 stycznia

miejsce: WROCŁAWSKIE CENTRUM KONGRESOWE HALA STULECIA, ul. Wystawowa 1 sala C

9:00 – 10:00 – rejestracja uczestników

10:00 sesja I Projektowanie i budowa tuneli

Otwarcie Forum – Tadeusz Suwara, wiceprezes Zarządu PKD, Lidia Markowska, dyrektor Oddziału GDDKiA we Wrocławiu (5’)

Budowa tuneli na drogach krajowych: stan obecny i plany na przyszłość – Jarosław Wąsowski, dyrektor Departamentu Zarządzania Siecią Dróg GDDKiA (15’)

Konferencja tunelowa PIARC Lyon 2018: kluczowe wnioski i rekomendacje – Marc Tesson, dyrektor sieci i rozwoju Centrum Badań Tunelowych CETU Francji, przewodniczący Komitetu Technicznego PIARC ds. Road Tunnel Operations (25’)

Budowa tuneli w warunkach fliszu karpackiego – prof. dr hab. inż. Marek Cała, prof. dr hab. inż. Antoni Tajduś, Wydział Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (25’)

Wyzwania podczas realizacji dużego projektu metra w Doha w Katarze w technologii TBM i NATM – Torsten Schmuck, PORR SA (25’)

11:40 przerwa kawowa

12:00 sesja II Kluczowe inwestycje tunelowe w Polsce

Korytarz komunikacyjny S3 na terenie Dolnego Śląska – Lidia Markowska, dyrektor Oddziału GDDKiA we Wrocławiu (20’)

Budowa tunelu pod Małym Luboniem w ramach inwestycji „Budowa drogi ekspresowej S7 Lubień-Rabka Zdrój odcinek Naprawa – Skomielna Biała” – Tomasz Pałasiński dyrektor Oddziału GDDKiA w Krakowie (20’)

Tunele podwodne w planach inwestycyjnych Oddziału GDDKiA w Szczecinie – Łukasz Lendner, dyrektor Oddziału GDDKiA w Szczecinie (20’)

Kompleksowe przygotowanie do inwestycji tunelowej: uzgodnienie standardów bezpieczeństwa tuneli na drodze S19 – Bogdan Tarnawski dyrektor Oddziału GDDKiA w Rzeszowie (20’)

13:20 przerwa kawowa

13:40 Sesja III Bezpieczna eksploatacja tuneli

Czy tunel może być bezpieczny – od tunelu pod La Manche do tunelu pod morzem Beringa. Podsumowanie doświadczeń związanych z wypadkami – Marek Różycki, ekspert w zakresie bezpieczeństwa, m/d/r/k trusted adviser group sp. z o.o. (25’)

Rola i znaczenie tunelu drogowego w Lalikach: doświadczenia z eksploatacji – Marek Niełacny, zastępca dyrektora ds. zarządzania drogami i mostami Oddziału GDDKiA w Katowicach (20’)

Przejście drogowe przez Martwa Wisłę. Historia prac koncepcyjnych i realizacja – dr hab. inż. prof. PG Krzysztof Żółtowski, Politechnika Gdańska (20’)

Zarządzanie bezpieczeństwem w tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku – Michał Adamkiewicz, Tomasz Wawrzonek, Gdański Zarząd Dróg i Zieleni (20’)

Pytania i odpowiedzi, dyskusja

15:30 obiad, zakończenie Forum

Warunki

Opłaty za udział w Forum:

A. Bez noclegu:

600 zł z VAT

Opłata ta obejmuje:

 • udział w Forum w dniu 23.01.2019,
 • materiały konferencyjne,
 • tłumaczenie,
 • serwis kawowy i obiad w dn. 23.01.2019.

B. Z kolacją w dn. 22.01.2019 i jednym noclegiem (22/23.01.2019):

1000 zł z VAT – miejsce w pokoju 2-osobowym

lub

1100 zł z VAT – pokój 1-osobowy

Opłaty te obejmują:

 • kolację w dn. 22.01.2019 oraz transport z hotelu na Stare Miasto i powrotny,
 • jeden nocleg w Hotelu Active*** (22/23/01.2019) ze śniadaniem,
 • udział w Forum w dniu 23.01.2019,
 • materiały konferencyjne,
 • tłumaczenie,
 • serwis kawowy i obiad w dn. 23.01.2019.
 • Stawka VAT na usługi konferencyjne 23%.

  Active Hotel: Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 a kończy o 12:00 dnia kolejnego. Pokoje będą udostępniane wcześniej w miarę możliwości hotelu. Dla gości hotelowych parking bezpłatny.

  Hala Stulecia: w bezpośrednim sąsiedztwie Hali Stulecia znajduje się duży podziemny parking. Wjazd od ul. Kopernika (przez skrzyżowanie z ul. Wróblewskiego. Został tam wybudowany specjalny lewoskręt z zatoką dla skręcających pojazdów jadących od strony ul. Marii Curie – Skłodowskiej i Mostu Zwierzynieckiego. Mapa: http://parkinghalastulecia.pl/mapa-popup/
  .

  Opłaty za parking (samochody osobowe): 6 PLN za godzinę / 60 PLN za dzień.

  Warunkiem uczestnictwa w Forum jest przesłanie wypełnionego zgłoszenia online ze strony www.kongresdrogowy.pl
  oraz dokonanie wpłaty na rachunek bankowy Stowarzyszenia w Alior Bank S.A. nr: 77 2490 0005 0000 4520 9168 6331 w terminie do 15 stycznia 2019 r. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału.

  W tytule przelewu prosimy koniecznie podać nazwisko(a) uczestnika(ów) konferencji .

  W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w konferencji w terminie późniejszym niż 17 stycznia 2019r. Organizator obciąży Uczestnika kosztami udziału w pełnej wysokości. Nieobecność Uczestnika (nie zgłoszona we wskazanym wyżej terminie) nie zwalnia z zapłaty należności.

  W przypadku, gdy uczestnik konferencji potrzebuje, by zgłoszenie zostało zaakceptowane przez przełożonego, prosimy o wybór opcji “Drukuj” po wypełnieniu formularza na stronie www.kongresdrogowy.pl. Zostanie wygenerowany plik zawierający wszystkie niezbędne dane wraz z miejscem na podpisy osób upoważnionych. Po wypełnieniu formularza będzie także możliwe pobranie automatycznie przygotowanej proformy, która ułatwi Państwu dokonanie płatności. W przypadku pobierania proformy prosimy pamiętać o tym, by wybrać także opcję “Wyślij”.

Polecane Konferencje

Loading...