Konferencje

Wyszukaj wg lat:

Kategorii:

Regionu:

Za 4 dni

Jakość nawierzchni betonowych: specyfikacje i praktyka

Po webinarium z 26 maja zapraszamy na kolejne wydarzenie na temat dróg betonowych - kolokwium „Jakość nawierzchni betonowych: specyfikacje i praktyka”.

Odbyła się

Nawierzchnie betonowe: wymagania projektowe i realizacyjne

Zapraszamy na webinarium poświęcone projektowaniu i wykonawstwu nawierzchni betonowych, w tym specyficznym problemom związanym z oceną wykonanych robót i warunkami ich odbioru. Udział jest bezpłatny

Odbyła się

Nawierzchnie asfaltowe w perspektywie neutralności emisyjnej i gospodarki obiegu zamkniętego – wykorzystanie destruktu asfaltowego

Celem kolokwium jest przegląd wiedzy na temat możliwości technicznych i prawnych stosowania destruktu i wypracowanie wniosków w celu zmiany niekorzystnych interpretacji przepisów.

Odbyła się

Rozwój gospodarki a utrzymanie sieci drogowej

Seminarium on-line

Powiązania pomiędzy utrzymaniem sieci drogowej a gospodarką kraju będą tematem webinarium z udziałem dr hab. inż. Adana Zofki, profesora w Instytucie Badawczym Dróg i Mostów.

Odbyła się

Zrównoważone drogi: ochrona środowiska

Lublin

Międzynarodowa konferencja „Zrównoważone drogi" stanowi kontynuację odbywających się na Lubelszczyźnie konferencji z cyklu „Ochrona środowiska i estetyka w budownictwie komunikacyjnym” .

Odbyła się

II Forum Beton w drogownictwie

Ostróda

Konferencja "Nawierzchnie betonowe: budowa, utrzymanie i naprawa" oraz wystawa firm branży drogowej, cementowej i chemicznej w EXPO-MAZURY.

Odbyła się

II Polskie Forum Tunelowe

Wrocław

Druga edycja Międzynarodowej Konferencji "Polskie Forum Tunelowe"odbyła się we Wrocławiu, a głównym tematem były planowane i realizowane inwestycje oraz eksploatacja tuneli.

Zapisz się

VIII Śląskie Forum Drogownictwa

Wisła-Jawornik

Już po raz ósmy Polski Kongres Drogowy – Komitet Narodowy Światowego Stowarzyszenia Drogowego PIARC oraz Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach organizują Śląskie Forum Drogownictwa

Odbyła się

Kongres Zarządzanie Infrastrukturą Drogową

Warszawa

Celem Kongresu jest popularyzacja w Polsce nowego, kompleksowego podejścia do zarządzania infrastrukturą, znanego jako Asset Management i praktyczne ćwiczenia.