Konferencje

Wyszukaj wg lat:

Kategorii:

Regionu:

Trwa

WebForum Zrównoważone i trwałe drogi

Nie chcąc zawieść oczekiwań uczestników poprzednich edycji organizatorzy Śląskiego Forum Drogownictwa postanowili zaprosić 29 października na WebForum o wcześniej planowanej tematyce.

Odbyła się

Webinarium konsultacyjne WiS nr 4: nawierzchnie i utrzymanie dróg

Część drogową nowych Wytycznych technicznych kończą tematy nawierzchni oraz utrzymania dróg.

Za 5 dni

Webinarium konsultacyjne WiS nr 5: Projektowanie konstrukcji oraz powiązanie z terenem i drogą

W listopadzie tematami webinariów konsultacyjnych Wytycznych Technicznych będą opracowania dotyczące obiektów inżynierskich - na początek projektowanie konstrukcji.

Odbyła się

Webinarium Systemy Parkingowe

Polski Kongres Drogowy oraz Stowarzyszenie „ITS POLSKA” zapraszają na webinarium na temat Systemów parkingowych w miastach oraz w Miejscach Obsługi Podróżnych przy drogach zamiejskich.

Odbyła się

Webinarium konsultacyjne WiS nr 3: projektowanie skrzyżowań i węzłów

Podczas trzeciego webinarium prezentującego szczegóły projektów nowych Wytycznych powracamy do projektowania dróg zamiejskich, a konkretnie ich skrzyżowań i węzłów.

Za 12 dni

Webinarium konsultacyjne WiS nr 6: bezpieczeństwo i ochrona środowiska na obiektach inżynierskich

Tematem drugiego webinarium konsultacyjnego Wytycznych dla obiektów inżynierskich będzie bezpieczeństwo i ochrona środowiska na (w przypadku mostów) i w (gdy dotyczy tuneli) takich obiektach.

Odbyła się

Webinarium konsultacyjne WiS nr 2: Projektowanie infrastruktury dla pieszych i rowerów

Tematem drugiego webinarium w części prezentującej Wytyczne drogowe, będą opracowania stworzone z myślą o ruchu pieszych i kierujących rowerami.

Odbyła się

Webinarium konsultacyjne WiS nr 1: projektowanie odcinków dróg

Tematem pierwszego webinarium w części prezentującej Wytyczne drogowe, będą opracowania stworzone z myślą o projektowaniu odcinków dróg.

Odbyła się

Konsultacje nowych wymagań technicznych w drogownictwie - inauguracja

Pierwsze z 10 webinariów na temat wdrażania Wzorców i Standardów (WiS) w drogownictwie to wprowadzenie do zupełnie nowego systemu wymagań technicznych dla projektowania i realizacji dróg i mostów.