Konferencje

Wyszukaj wg lat:

Kategorii:

Regionu:

Za 204 dni

IV Mistrzostwa Polski Drogowców w Piłce Siatkowej

Siatkarze drogowcy po raz czwarty zagrają w tym roku o Puchar Prezesa PKD. Spotykamy się w dniach 17-19 listopada 2017 r. w Giżycku. Zgłoszenia od września!

Za 158 dni

IV Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe/OSTROAD 2017

Tematem przewodnim Czwartego Warmińsko-Mazurskiego Forum Drogowego będzie utrzymanie dróg, a także prowadzone w regionie inwestycje.Forum będzie połączone z wystawą OSTROAD.

Za 55 dni

III Rajd Rowerowy "Drogowcy na GreenVelo"

Co roku drogowcy zapoznają się z kolejnym odcinkiem "rowerowej autostrady" - liczącego blisko 2 tys. km szlaku GreenVelo w Polsce Wschodniej. W tym roku rajd odwiedzi Góry Świętokrzyskie

Za 41 dni

II POMORSKIE FORUM DROGOWE

Profesjonalne zarządzanie siecią drogową i kompetencje po stronie administracji i firm drogowych, umożliwiające praktyczne zastosowanie tzw. Road Asset Management, będą głównymi tematami konferencji.

Trwa

V ŚLĄSKIE FORUM DROGOWNICTWA

PKD i Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach zapraszają na piątą edycję Śląskiego Forum Drogownictwa - największej konferencji poświęconej technice drogowej w Polsce.

Odbyła się

II LUBELSKIE FORUM DROGOWE

Perspektywy dalszej rozbudowy sieci dróg na Lubelszczyźnie były głównym tematem II Lubelskiego Forum Drogowego, które obradowało w dniach 2-3 marca.Głównym tematem konferencji była oddana niedawno do użytku obwodnica Lublina.

Odbyła sięPodlaska Debata Drogowa

PODLASKA DEBATA DROGOWA

Przebieg dróg ekspresowych na Podlasiu powinien służyć regionowi i wspierać jego szanse rozwojowe - to najważniejszy wniosek z Podlaskiej Debaty Drogowej.

Odbyła się

III MAŁOPOLSKIE FORUM DROGOWE

Poprawa dojazdu i wyjazdu z Zakopanego były wiodącym tematem zakończonego 27 stycznia III Małopolskiego Forum Drogowego/Forum Polski Południowej.

Odbyła się

III Mistrzostwa Polski Drogowców w piłce siatkowej

20 listopada w Giżycku zakończyły się III Mistrzostwa Polski Drogowców w siatkówce. Na starcie stanęło 13 drużyn, a łącznie przybyło do COS blisko 190 osób. Mistrzem po raz pierwszy została Skanska.