Pierwszy Kongres Transportu Polskiego poświęcony procesom inwestycyjnym

W dniu 27 marca 2006 roku w sali konferencyjnej warszawskiego hotelu Hyatt Regency, z inicjatywy Forum Kolejowego Railway Business Forum i Polskiego Kongresu Drogowego, miał miejsce Pierwszy Kongres Transportu Polskiego poświęcony procesowi inwestycyjnemu na polskich drogach i sieci kolejowej.

O Kongresie Transportu Polskiego mogą Państwo również przeczytać na stronie Forum Kolejowego - Railway Business Forum

Poniżej zamieszczamy notatkę z tego spotkania, Białą Ksiegę procesów inwestycyjnych na polskich drogach i liniach kolejowych oraz Stanowisko Kongresu Transportu Polskiego.

Pliki do pobrania:

Kongres Transportu Polskiego

Biała Księga procesów inwestycyjnych na polskich drogach i liniach kolejowych

Stanowisko Kongresu Transportu Polskiego

Publikacja Kongresu Transportu Polskiego

Polecane artykuły

Nie żyje Wennemar Gerbens

W niedzielę 29 marca zmarł Wennemar Gerbens, były wieloletni przewodniczący FGSV, jedyny obcokrajowiec uhonorowany wyróżnieniem PKD „Zasłużony dla Sprawy Drogowej”.

fot. Archiwum GDDKiA

Drogowa odpowiedź na zarazę: budować i szybciej płacić

Prezesi organizacji drogowych skierowali na ręce Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka stanowisko branży dotyczące kontynuowania robót w okresie trwania pandemii COVID-19.

Na budowie drogowej nie ma na ogół tłumu ludzi... Fot. archiwum GDDKiA

Nowe ograniczenia, ale budowy trwają

Rząd zaostrzył od 1 kwietnia ograniczenia działalności gospodarczej i codziennego funkcjonowania obywateli w celu zwalczania pandemii, ale nie zmieniają one zasadniczo warunków pracy w drogownictwie.