Zaproszenie na OSTROAD – wystawę drogową w Ostródzie
fot. Expo Mazuryfot. Expo Mazury

Polski Kongres Drogowy i ZDW w Olsztynie organizują w tym roku już po raz czwarty Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe. Konferencja odbywać się będzie w dniach 1-3 października 2017 r. w Ostródzie, a towarzyszyć jej będzie organizowana po raz pierwszy wystawa techniki drogowej.

Tematem przewodnim Forum będzie utrzymanie dróg, a także prowadzone w regionie inwestycje na drogach krajowych samorządowych, w tym budowa krzyżujących się w Ostródzie odcinków dróg S7 i obwodnicy tego miasta w ciągu drogi nr 16. Forum odbędzie się w nowej formule: będzie połączone z organizowaną po raz pierwszy wystawą: “OSTROAD – Technika utrzymania, remontów i wyposażenia dróg”. Zapraszamy wszystkie firmy związane z branżą drogową, oferujące rozwiązania, produkty i usługi wykorzystywane w drogownictwie.

Miejscem konferencji oraz ekspozycji będzie nowoczesne Centrum Targowo-Konferencyjne Warmii i Mazur EXPO Mazury w Ostródzie. Do dyspozycji wystawców oferujemy powierzchnię do własnej aranżacji lub wybór zabudowanych stoisk w nowoczesnym i przestronnym wnętrzu hali targowej, a – w razie potrzeby – także na zewnątrz. Dla wystawców, którzy zgłoszą udział w imprezie do 30 kwietnia br proponujemy niskie, promocyjne ceny za udział w wystawie, a także możliwość wyboru pakietów promocyjnych, w skład których wejdzie wystawa jak również możliwość prezentacji swojej oferty podczas konferencji.

Wystawę obejrzą uczestnicy konferencji oraz zaproszeni specjalnie zarządcy dróg powiatowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego i innych regionów północnej Polski. W trakcie konferencji przewidziany jest również event dla mieszkańców miasta. Dodatkową grupę zwiedzających stanowić będą goście z obwodu kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej. Jest to interesujący partner, w obwodzie trwają przygotowania do zaplanowanych na 2018 roku w Rosji mistrzostw świata w piłce nożnej. W Kaliningradzie odbędą się w ich ramach 4 mecze grupowe.

Zapraszamy do wstępnej rezerwacji uczestnictwa w wystawie i konferencji. W sprawach szczegółowych prosimy o kontakt z Biurem Polskiego Kongresu Drogowego w Warszawie, tel/fax (22)6750815, e-mail: biuro@kongresdrogowy.pl

Loading...