Witamy w Kongresie!

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA SA przystąpiło do Polskiego Kongresu Drogowego w charakterze członka wspierającego.

Firma specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie robót drogowych i mostowych. Jest również producentem mas mineralno-bitumicznych i betonowych, posiadającym nowoczesne wytwórnie w Kobylarni oraz Bogusławicach. KOBYLARNIA S.A. to firma o wieloletniej tradycji, która przechodziła szereg przekształceń i reorganizacji. Swoją pozycję w segmencie inżynierii drogowej buduje od 1992 roku, kiedy to w wyniku przekształcenia Rejonu Dróg Publicznych w Szubinie powstało Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów w Szubinie. W 1998 roku firma stała się spółką pracowniczą, przeniesioną do Kobylarni. Na początku 2012 roku jedynym akcjonariuszem spółki został MIRBUD SA. KOBYLARNIA jest głównym wykonawcą kontraktów drogowych w Grupie Mirbud.

Do największych zadań, realizowanych przez spółkę KOBYLARNIA należą: kontynuacja i zakończenie budowy prawie 64-kilometrowego odcinka autostrady A1 Toruń-Stryków (partner włosko-polskiego konsorcjum), projekt i budowa drogi ekspresowej S5 na odcinku od węzła Jaroszewo do granicy woj. kujawsko-pomorskiego, a także obwodnica Inowrocławia.

Lista członków wspierających

Strona www KOBYLARNIA SA

Loading...