WIMED nowym członkiem PKD

Firma WIMED od 1988 roku oznakowuje drogi, ulice i szlaki, a produkty poprawiają czytelność oznakowania i bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Firma oferuje różnorodne produkty do oznakowania pionowego dróg. Zakres oferty zawiera również zaawansowane urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczne konstrukcje wsporcze, osłony energochłonne, wszystkie elementy oznakowania tymczasowego, konstrukcje i nośniki reklamy.

Poznaj wartości firmy:

01. Ludzie

Nasi pracownicy i współpracownicy to kadra odpowiedzialnych, wspaniałych ludzi. WIMED – Wspaniała i Miła Ekipa Dąbczyńskiego, to mieszanka ludzi z wieloletnim doświadczeniem i osób młodych, ciekawych życia i wyzwań zawodowych. To dzięki ich eksperckiej wiedzy i zaangażowaniu możliwe jest to, co robimy i jak robimy – dla polskich dróg i dla bezpieczeństwa ludzi na drogach.

02. Produkcja

Nieustannie rozwijamy się, inwestując w wiedzę i park maszynowy, dostosowując się ciągle do potrzeb Klientów, oferując innowacyjne i unikatowe na światowym rynku rozwiązania, poprawiające bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg.

03. Innowacje

Innowacyjność to najsilniejszy fragment genotypu naszej firmy. Autorskie i nieszablonowe rozwiązania dla oznakowania dróg projektujemy od zawsze. Na koncie mamy kilkanaście zastrzeżonych patentami rozwiązań i produktów, takich m. in. jak konstrukcje PROLIFE, które skracają proces montażu znaków
i tablic, zapewniają większą sztywność konstrukcji, a przede wszystkim, istotnie podnoszą poziom bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu w przypadku kolizji z konstrukcją.

Więcej o WIMED:

O firmie WIMED, pasji do przedsiębiorczości, o szacunku dla pracy drogowców. – YouTube

Strona firmy:

Wimed – producent oznakowania drogowego i urządzeń BRD

Loading...