Ruszył kanał PKD TV
Ekipa PKD TV nagrywa rozmowę z dyr. Cezarym Łysenką z Budimeksu. Fot. PKDEkipa PKD TV nagrywa rozmowę z dyr. Cezarym Łysenką z Budimeksu. Fot. PKD

Relacja filmowa z zawodów siatkarskich w Giżycku to pierwszy materiał filmowy, zrealizowany pod marką PKD TV. Można go obejrzeć na właśnie uruchomionym oficjalnym kanale Kongresu na platformie YouTube.

Kanał będzie służył jeszcze pełniejszemu informowaniu o działalności PKD i promowaniu wydarzeń organizowanych przez stowarzyszenie, w tym zwłaszcza jako Komitet Narodowy PIARC. Będzie też miejscem upowszechniania wiedzy technicznej, dzięki prezentowaniu materiałów z udziałem ekspertów.

Poza filmami, przygotowanymi pod marką PKD TV, zawartość kanału stanowią materiały udostępnione przez portal viaexpert.pl. Wysłannicy tego portalu od kilku lat regularnie jeździli na organizowane przez PKD konferencje i nagrywali wypowiedzi członków władz i ekspertów. Teraz te materiały są dostępne na kanale wideo stowarzyszenia.

Zachęcamy do oglądania naszego kanału i do jego subskrybowania. W ten sposób nie ominą nikogo nowe publikowane na nim materiały filmowe.

Loading...