Pytania o siatkówkę w 2020 roku

Czy odbędą się tegoroczne mistrzostwa Polski drogowców w siatkówce? – takie pytania dostajemy od pewnego czasu. Dlatego zapytaliśmy o zdanie samych uczestników.

Od strony organizacyjnej przeprowadzenie zawodów jest możliwe – COS w Giżycku deklaruje gotowość przyjęcia uczestników. Rozgrywanie zawodów sportowych jest dopuszczone przepisami sanitarnymi, obostrzenia dotyczą głównie zachowania dystansu w czasie posiłków i w miejscach zakwaterowania. Sytuacja jest jednak zmienna i w zaplanowanym terminie 20-22 listopada jest trudna do przewidzenia. Rozumiejąc, że może być obawa o przebywanie w dużej grupie osób, skierowaliśmy do drużyn biorących udział w poprzednich edycjach Mistrzostw zapytanie o przewidywaną chęć wzięcia udziału w zawodach.

Na ten moment 3 drużyny stwierdziły, że na pewno nie wezmą udziału, 3 potwierdziły udział, a 1 uzależnia decyzje od dalszego rozwoju sytuacji. Zdaniem organizatorów, minimalna liczba uczestniczących drużyn wynosi 6. W dalszym ciągu oczekujemy na wasze opinie, od nich uzależniamy ostateczną decyzję.

Loading...