WARDEX nowym członkiem PKD

Firma WARDEX w branży komunalnej działa od 1994 roku. Obecnie jest jedną z najszybciej rozwijających się firm działających w branży usług komunalnych związanych z pracami na drogach.

Głównym przedmiotem działalności firmy są usługi związane z szeroko pojętym utrzymaniem głównych ciągów komunikacyjnych województwa mazowieckiego.

WARDEX posiada rozbudowany park maszynowy i zaplecze osobowe. Pracuje na sprzętach najwyższej klasy, spełniających najwyższe wymogi ekologiczne (np. cała flota samochodów ciężarowych posiada normą emisji spalin EURO 6).

Firma ciągle inwestuje w rozwój, sprzęt oraz kadrę. Klientom gwarantuje działania w sposób zgodny z wymaganiami obowiązujących przepisów prawnych.

Polecane artykuły

Wydarzenia PKD w 2022 - wpisz w kalendarz

Przedstawiamy kalendarz wydarzeń PKD na rok 2022. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie interesujące wydarzenie. Wpiszcie koniecznie w swoje kalendarze poniższe daty

Kolokwia „Nawierzchnie betonowe – istotne zagadnienia budowy i projektowania” za nami

Zakończyliśmy cykl kolokwiów „Nawierzchnie betonowe – istotne zagadnienia budowy i projektowania”. W trzech wydarzeniach udział wzięło ponad 400 uczestników z kilkunastu krajów z całego świata.

SIATKÓWKA PRZENIESIONA NA MARZEC 2022

W związku z coraz dynamiczniejszą sytuacją epidemiczną podjęliśmy decyzję o przełożeniu VIII Mistrzostwa Polski Drogowców w siatkówce.