ZA NAMI PIERWSZE PÓŁROCZE 2021

PKD mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19 w pierwszym półroczu 2021 roku nie zwolniło tempa i dla naszych członków i sympatyków byliśmy cały czas aktywni. Przez 6 miesięcy zorganizowaliśmy:

  • 3-4 lutego 2021 r. - III Międzynarodowe Forum Tunelowe
  • 19 marca 2021 r. - Kolokwium „Zimowe Utrzymanie Dróg V4+”
  • 18-20 maja 2021 r. - Forum Zrównoważone Drogi i Ekoinfrastruktura: Nowe Wyzwania
  • 1 czerwca 2021 r. – Pierwsze Kolokwium z cyklu „Nawierzchnie betonowe i ich jakość” pt. Alkaliczna Reaktywność Kruszyw
  • 29-30 czerwca 2021 r. - Międzynarodowa Konferencja Śląskie Forum Drogownictwa „Innowacyjne i Trwałe Nawierzchnie Drogowe”

W czasie tych spotkań w trybie online było z nami ponad 1500 uczestników z 5 kontynentów. Prelegenci z całego świata prezentowali najważniejsze informacje i rozwiązania w tematyce każdej konferencji.

Cieszymy się, że nasze wydarzenia trafiają w Państwa oczekiwania, czekamy także na Wasze sugestie, jeśli są tematy, które chcielibyście, abyśmy poruszyli w przyszłych wydarzeniach.

Polecane artykuły

ZAPLANUJ Z NAMI DRUGIE PÓŁROCZE 2021

Już od 1 września rozpoczniemy kolejne wydarzenia PKD. Wpiszcie w kalendarz daty naszych wydarzeń. Mamy nadzieję, że już wkrótce uda się nam spotkać także na żywo.

Zmiana adresu siedziby PKD

Biuro Stowarzyszenia Polski Kongres Drogowy zmieniło adres. Od 1 lipca możecie nas znaleźć w Instytucie Badawczym Dróg i Mostów ul. Instytutowa 1 w Warszawie. Numer telefonu pozostaje bez zmian (+48 605 200 214).

Stowarzyszenie Polski Kongres Drogowy ciałem doradczym Ministra Infrastruktury w zakresie Wzorców i Standardów w drogownictwie

W dniu 14 maja 2021 roku w Ministerstwie Infrastruktury podpisany został list intencyjny pomiędzy Stowarzyszeniem Polski Kongres Drogowy a Ministrem Infrastruktury ustanawiający PKD ciałem doradczym Ministra w zakresie Wzorców i Standardów (WiS).