Witamy nowe firmy w PKD!

Grono członków wspierających Polski Kongres Drogowy powiększyło się o dwie nowe firmy: Budpol z Częstochowy oraz Fabe Polska z siedzibą w Warszawie. Są to firmy wykonawcze budownictwa drogowego.

Firma z polskim kapitałem Budpol z Częstochowy jest czołowym wykonawcą nawierzchni betonowych na naszym rynku. Niedawno z sukcesem realizowała jako członek konsorcjum dokończenie budowy obwodnicy Częstochowy w ciągu autostrady A1. Te doświadczenia zaprezentuje szczegółowo podczas organizowanej przez Polski Kongres Drogowy, Stowarzyszenie Producentów Cementu i Stowarzyszenie Przemysłu Wapienniczego konferencji „Beton w drogownictwie” w Ostródzie w dniach 3-5 marca.

FABE POLSKA sp. z o.o. jest firmą budowlaną specjalizującą się w budowie i modernizacji dróg wojewódzkich, krajowych, ekspresowych oraz autostrad. Działa na polskim rynku od lutego 2016 r. Firma będzie również obecna na forum w Ostródzie.

Polecane artykuły

Webinarium PIARC: wpływ pandemii na bezpieczeństwo ruchu

Tematem najbliższego webinarium PIARC będzie wpływ COVID-19 na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Webinarium odbędzie się 15 lipca o godz. 13:00.

DK 1 w Czechowicach Dziedzicach podczas

Drogi wrażliwe na klimat

Istnieje konieczność włączenia kwestii klimatycznych i pogodowych w zarządzanie istniejącą siecią i planowanie nowych dróg – to główny wniosek z webinarium PKD, które odbyło się 3 lipca.

16 września – nowy termin Walnego Zebrania Członków PKD

16 września 2020 r. w Warszawie odbędzie się Walne Zebranie Członków PKD, przeniesione z dnia 19 marca z powodu pandemii koronawirusa – postanowił obradujący zdalnie Zarząd stowarzyszenia.