Gdański Jubilat w nowej siedzibie

Obchodzący 65-lecie powstania Transprojekt Gdański otrzymał podczas II Pomorskiego Forum Drogowego w Gdyni okolicznościową plakietę od Polskiego Kongresu Drogowego.

Wręczając wyróżnienie na ręce dyrektora naczelnego TGD Marka Rytlewskiego, prezes PKD Zbigniew Kotlarek powiedział, że w ten sposób uhonorowane zostają wszystkie pokolenia pracowników biura projektów. Efekty ich pracy zmieniły krajobraz Polski, stając się podstawą rozwoju infrastruktury nie tylko drogowej.

Uczestnicy konferencji zapoznali się z krótkim filmem, pokazującym w skondensowanej formie historię firmy oraz portfolio najważniejszych projektów. Są w nim odcinki autostrad i dróg ekspresowych, mosty, Pomorska Kolej Metropolitalna, a także obiekty kubaturowe. Do tych ostatnich zalicza się również nowy biurowiec, do którego pracownicy Transprojektu Gdańskiego przenieśli się miesiąc temu. Firma sprawiła sobie w ten sposób najpiękniejszy prezent z okazji jubileuszu.

Polecane artykuły

II MISTRZOSTWA DROGOWCÓW W PIŁCE SIATKOWEJ

Transprojekt Gdański drogowym mistrzem Polski

Drużyna Transprojektu Gdańskiego - ubiegłoroczni wicemistrzowie - pokonała 2:0 (25:20 i 25:21) zespół firmy Skanska w finale rozgrywanych w Giżycku II Mistrzostw Polski Drogowców w siatkówce.

Transprojekt Gdański nowym członkiem PKD

Do grona członków wspierających stowarzyszenie Polski Kongres Drogowy dołączył w lipcu Transprojekt Gdański. Jest to wiodąca na polskim rynku firma projektowo - konsultingowa świadczącą pełen zakres usług dla sektora publicznego i prywatnego, głównie w branży dróg, mostów, kolei i tramwajów.

POMORSKIE FORUM DROGOWE

Pomorskie drogi: dalsza rozbudowa

Perspektywy rozwoju sieci drogowej na Pomorzu i komplementarność inwestycji różnych zarządców, były przewodnim tematem zakończonego 14 października pierwszego Pomorskiego Forum Drogowego.