Nowe terminy konferencji PKD

Coraz trudniejsza sytuacja epidemiczna spowodowała podjęcie przez PKD decyzji o rezygnacji z organizacji zaplanowanych w tym roku konferencji w formie stacjonarnej i częściowym zastąpieniu ich webinariami.

Planowane na wrzesień VII Warmińsko-Mazurskie Forum Drogowe w Sile (gm. Gietrzwałd) zostało przełożone o rok. Nowy termin tej konferencji to 19-21 września 2021 – miejsce to samo, czyli hotel „Marina Club” w Sile.

Odbywające się corocznie od 2013 roku Śląskie Forum Drogownictwa było już przekładane i miało się odbyć w dniach 27-29 października w Wiśle-Jaworniku. Niestety, sytuacja epidemiczna w woj. śląskim, a zwłaszcza umieszczenie powiatu cieszyńskiego na „żółtej liście” powiatów, w których obowiązują dodatkowe obostrzenia sanitarne sprawiło, że organizatorzy podjęli decyzję o kolejnym przełożeniu VIII ŚFD, tym razem na kwiecień 2021. W tym przypadku jednak, w dniach 28-29 października zostaną zorganizowane webinaria o charakterze „Pre-Forum”, poświęcone tematom wzmocnień podłoża, nawierzchni asfaltowych oraz diagnostyce stanu dróg.

Wstrzymane zostały także przygotowania do II Kongresu Zarządzania Infrastrukturą Drogową w Warszawie, zaplanowanego na początek grudnia. Jeśli konferencja o tej tematyce miałaby się odbyć, to także tylko w formie online.

Jeżeli rozwój sytuacji epidemiologicznej pozwoli, to pierwszym stacjonarnym wydarzeniem organizowanym przez PKD będzie III Polskie Forum Tunelowe we Wrocławiu w dniach 3-4 lutego 2021.

Jesień 2020 r. to będzie czas intensywnej działalności konferencyjnej i szkoleniowej w Internecie. Na pierwsze takie wydarzenia zapraszamy 10 września – odbędzie się wtedy kolokwium „Urządzenia brd na mostach i innych obiektach inżynierskich”.

Loading...