Konkurs dla studentów politechnik – nagroda wyjazd do USA

Projekt TEM zaprasza studentów polskich uczelni technicznych do konkursu na prezentację na temat BIM. Czasu jest mało ale można wygrac wyjazd do USA!

Prezentacje w języku angielskim mają być wygłoszone w Krakowie na międzynarodowej konferencji TEM w dniu 14 czerwca br. W konkursie wezmą udział trzy osoby zakwalifikowane przez organizatorów. Ich zadaniem jest przygotowanie prezentacji projektu badawczego lub pracy inżynierskiej/magisterskiej. Najlepiej byłoby, gdyby dotykała tematyki Building Information Modelling, ale może być to także szeroko pojęta tematyka inżynierii drogowej. Osoba, która zostanie wybrana jako najlepsza otrzymuje od Amerykanów wyjazd do USA na konferencję iHEEP (http://iheep2019.com). Fundatorzy pokrywają wszelkie koszty przelotu, zakwaterowania i wyżywienia. Student bierze udział w konkursie w USA reprezentując Europę.

TEM to specjalny program ONZ, utworzony w 1978 r. dla Państw Europy Środkowej
i Wschodniej. Jest to jedyny program, który umożliwia bezpośrednią współpracę administracji drogowych w celu poprawy efektywności połączeń transportowych w Europie i Azji. Więcej informacji

Uwaga: w wypadku zainteresowania udziałem w konkursie, studenci przyjeżdżają do Krakowa na własny koszt. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 czerwca. Kontakt do organizatorów w razie pytań – Aleksandra Cybulska, olacybulska@hotmail.com .

Loading...