GAMBIT 2020 na ekranach
Gmach Główny PG. Fot. K. KrzempekGmach Główny PG. Fot. K. Krzempek

XIII Międzynarodowa Konferencja GAMBIT 2020 odbędzie się w dniach 7-8 września 2020 r. Organizatorzy z Politechniki Gdańskiej zadecydowali, że ze względu na sytuację epidemiologiczną, GAMBIT 2020 w tym roku odbędzie się w całości w sposób zdalny.

Odbywająca się co dwa lata konferencja jest najważniejszym wydarzeniem w Polsce poświęconym kwestiom bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce. Także w tym roku, pomimo trudności spowodowanych pandemią, udało się zapewnić udział kilkudziesięciu prelegentów z Polski i wielu krajów europejskich. Tematyka wystąpień koncentrować się będzie wokół: programów działań strategicznych na rzecz brd do 2030 roku, bezpieczeństwa ruchu rowerowego i pieszego, bezpiecznej infrastruktury drogowej, organizacji ruchu drogowego i bezpiecznego transportu zbiorowego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby wziąć w niej udział, należy zarejestrować się korzystając z linka dostępnego na stronie Konferencji GAMBIT 2020 https://pg.edu.pl/gambit w zakładce Rejestracja do dnia 03.09.2020 r. Na tej samej stronie można znaleźć także szczegółowe informacje dotyczące: programu i sposobu przeprowadzenia Konferencji, a także zasady rejestracji uczestników.

Loading...