Do 30 czerwca zapisz się ze zniżką na WRC 2019
Droga przez pustynię w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.Droga przez pustynię w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Do końca czerwca wydłużony został termin, w którym skorzystać ze zniżki w opłacie za udział w 26 Światowym Kongresie Drogowym w Abu Zabi, który obradować będzie od 6 do 10 października.

Odbywający się co 4 lata Światowy Kongres Drogowy (World Road Congress – WRC) jest największym spotkaniem profesjonalistów branży drogowej i transportowej. Jest organizowany przez Światowe Stowarzyszenie Drogowe znane pod historycznym skrótem PIARC. Kongres jest niepowtarzalną okazją poznania najnowszych trendów technologicznych, nowych pomysłów, produktów i usług w gospodarce związanej z drogami. To pięć inspirujących dni, wypełnionych referatami ekspertów i światowych liderów, omawiających innowacje w sektorze infrastruktury i transportu drogowego, pokazami i prezentacjami firm i niezliczonymi okazjami do nawiązania nowych kontaktów.

Szerokie spektrum programowe zawiera m.in. kwestie finansów drogowych i transportowych, dostępności transportowej i mobilności, bezpieczeństwa, zmian klimatycznych i ochrony środowiska. Przewidziano także bogaty program imprez towarzyszących: wycieczek technicznych, wizyt w miejscach interesujących turystycznie i kulturalnie, poznania bliskowschodniej kuchni itp.

30 czerwca jest ostatnim dniem, w którym można rejestrować się na Kongres ze zniżką za wczesne zgłoszenie (ang. early bird rate). W przypadku zgłoszenia z Polski, która zaliczana jest do krajów o wysokim lub wyższym średnim dochodzie narodowym, pakiet uczestnika Kongresu kosztuje 1190 dolarów USA. Po 1 czerwca cena ta wzrośnie do 1400 dol. Możliwa jest również rejestracja tylko na wybrany jeden dzień (350 dol. a bez zniżki 490) lub dwa dni (odpowiednio: 700 i 980 dolarów).

Opłata zawiera wstęp do Centrum Kongresowego i na sesje, koktajl powitalny, kolację galową, codzienny lunch i udział w maksymalnie 2 wycieczkach technicznych. Nie zawiera kosztów noclegu ani żadnych wydatków na podróż.

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się online, odwiedź stronę www.piarcabudhabi2019.org.

Pytania dotyczące udziału w Kongresie prosimy kierować mailem na adres: wrc2019@aipcrabudhabi2019.org.

Loading...