25-lecie firmy GZD (Giera)

Rodzinna firma GZD (Giera Znaki Drogowe, dawniej po prostu Giera) obchodzi jubileusz 25 lat działalności. Obchody tego święta były jednym z punktów programu V Warmińsko-Mazurskiego Forum Drogowego w Rynie.

Działająca w podolsztyńskim Jonkowie firma zalicza się do czołowych producentów oznakowania drogowego. Od 25 lat zajmuje się produkcją i montażem znakiem drogowych, konstrukcji stalowych, systemów informacji miejskiej oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.

24 września w Rynie, w pierwszym dniu tegorocznego Warmińsko-Mazurskiego Forum Drogowego właściciele i pracownicy GZD byli gośćmi specjalnymi podczas uroczystego wieczoru w hotelu Zamek Ryn. Na pięknie przystrojonym dziedzińcu zamkowym odbył się koncert arii operetkowych i musicalowych w wykonaniu solistów i instrumentalistów Filharmonii Olsztyńskiej. Po jego zakończeniu współwłaścicielka firmy i jej założycielka Krystyna Giera otrzymała okolicznościowy dyplom od Polskiego Kongresu Drogowego. Podczas uroczystej kolacji serwowano również specjalnie upieczony i udekorowany tort, który kroiła sama pani Krystyna.

Loading...