Końcowy raport z Kongresu Zimowego

Gotowy jest raport końcowy i opracowane materiały XV Międzynarodowego Zimowego Kongresu Drogowego Gdańsk 2018.

Obradujący w lutym br. w Gdańsku Kongres był największym tego rodzaju wydarzeniem w historii Polski. Ostatnie tygodnie upłynęły na przygotowaniu podsumowań i finalnego raportu tego wydarzenia. Wszystkie materiały z XV Międzynarodowego Zimowego Kongresu Drogowe są już dostępne na stronie kongresu: http://pl.aipcrgdansk2018.org/dokumenty-koncowe/

Znajdują się tam wszystkie wystąpienia i prezentacje, plakaty z sesji posterowej, przemówienie z sesji otwierającej a także przewodnik zimowego utrzymania państw członkowskich PIARC. Materiały są dostępne bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych z sektora transportu i infrastruktury.

Zachęcamy także do zapoznania się z angielskojęzycznym raportem podsumowującym XV Międzynarodowy Kongres Drogowy.

Raport końcowy

Polecane artykuły

Ryzyko motocyklisty

Groźba utraty życia przez motocyklistę na drodze w Europie jest 23-35 razy większa niż w przypadku użytkownika samochodu. Co można uczynić, by zwiększyć ich szanse?

Konkurs dla studentów rozstrzygnięty!

Mateusz Kruk z Politechniki Krakowskiej został zwycięzcą konkursu dla studentów na najlepszą prezentację z zakresu BIM. Był to jeden z punktów zakończonej 14 czerwca w Krakowie konferencji TEM – iHEEP.

Droga przez pustynię w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Do 30 czerwca zapisz się ze zniżką na WRC 2019

Wydłużony został termin, w którym można skorzystać ze zniżki w opłacie za udział w 26 Światowym Kongresie Drogowym w Abu Zabi, który obradować będzie od 6 do 10 października.