Końcowy raport z Kongresu Zimowego

Gotowy jest raport końcowy i opracowane materiały XV Międzynarodowego Zimowego Kongresu Drogowego Gdańsk 2018.

Obradujący w lutym br. w Gdańsku Kongres był największym tego rodzaju wydarzeniem w historii Polski. Ostatnie tygodnie upłynęły na przygotowaniu podsumowań i finalnego raportu tego wydarzenia. Wszystkie materiały z XV Międzynarodowego Zimowego Kongresu Drogowe są już dostępne na stronie kongresu: http://pl.aipcrgdansk2018.org/dokumenty-koncowe/

Znajdują się tam wszystkie wystąpienia i prezentacje, plakaty z sesji posterowej, przemówienie z sesji otwierającej a także przewodnik zimowego utrzymania państw członkowskich PIARC. Materiały są dostępne bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych z sektora transportu i infrastruktury.

Zachęcamy także do zapoznania się z angielskojęzycznym raportem podsumowującym XV Międzynarodowy Kongres Drogowy.

Raport końcowy

Polecane artykuły

Drogowcy zbierają krew dla ofiar wypadków

GDDKiA we współpracy z Narodowym Centrum Krwi zbiera krew dla ofiar wypadków drogowych. Akcja potrwa do końca roku, a przyłączyć się może do niej każdy.

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pixabay

Narciarze-drogowcy powalczą 2 marca w Zakopanem

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa zaprasza drogowców do Zakopanego na XV Zawody Narciarskie i Snowboardowe im. Wojtka Malusi. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lutego.

Konsultacje nowego Prawa zamówień

Trwają konsultacje projektu zupełnie nowej ustawy Prawo zamówień publicznych. Rządowe instytucje organizują 16 lutego w ich ramach nietypową formę debaty – hackathon.