Końcowy raport z Kongresu Zimowego

Gotowy jest raport końcowy i opracowane materiały XV Międzynarodowego Zimowego Kongresu Drogowego Gdańsk 2018.

Obradujący w lutym br. w Gdańsku Kongres był największym tego rodzaju wydarzeniem w historii Polski. Ostatnie tygodnie upłynęły na przygotowaniu podsumowań i finalnego raportu tego wydarzenia. Wszystkie materiały z XV Międzynarodowego Zimowego Kongresu Drogowe są już dostępne na stronie kongresu: http://pl.aipcrgdansk2018.org/dokumenty-koncowe/

Znajdują się tam wszystkie wystąpienia i prezentacje, plakaty z sesji posterowej, przemówienie z sesji otwierającej a także przewodnik zimowego utrzymania państw członkowskich PIARC. Materiały są dostępne bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych z sektora transportu i infrastruktury.

Zachęcamy także do zapoznania się z angielskojęzycznym raportem podsumowującym XV Międzynarodowy Kongres Drogowy.

Raport końcowy

Polecane artykuły

Śląskie Forum Drogownictwa tro jedna z tych imprez PKD, które cieszą się nieodmiennym zainteresowaniem. Fot. PKD

2019: bogaty kalendarz imprez

Popularne fora regionalne na Śląsku oraz Warmii i Mazurach, sprawdzone imprezy sportowe i kolokwia eksperckie – to filary oferty programowej PKD na rok 2019, którą Zarząd zatwierdził 12 grudnia.

Końcowym akcentem warsztatów było zaprezentowanie wniosków wypracowanych w grupach roboczych. Fot. Anna Rogalińska, viaexpert

Polscy i niemieccy drogowcy na roboczym spotkaniu w Szczecinie

„Chcemy dzielić się doświadczeniami i uczyć od siebie” - zadeklarowali uczestnicy polsko - niemieckiej konferencji ekspertów z dziedziny drogownictwa, która obradowała 5-7 grudnia br. w Szczecinie.

Budowa drogi S17 w woj. lubelskim. Fot. GDDKiA

Do zakochania w betonie jeden krok

Doświadczenia Zamawiającego oraz generalnych wykonawców z budowy drogi S17 z Kurowa do węzła „Lubelska” były 29 listopada tematem specjalnej sesji II Lubelskiej Konferencji Techniki Drogowej.