Konkurs na najlepsze zdjęcie drogowe na Twitterze

PIARC ogłosiło międzynarodowy konkurs „Road Photo Contest”. Główną nagrodą jest darmowa wejściówka na Światowy Kongres Drogowy w Abu Dhabi, wartości 1500 dolarów USA.

Konkurs przeznaczony jest dla osób posiadających konto w serwisie Twitter. Należy na swoim profilu wstawić wykonane przez siebie zdjęcie autostrady, drogi lokalnej lub ulicy wykonane w dzień lub w nocy, w dowolnej kolorystyce czy technice. Zdjęcie należy oznaczyć hasztagiem #RoadPhotoContest # PIARCWRC2019 @ PIARCabudhabi19 a należy to zrobić do 15 lipca.

Zdjęcia będą oceniane przez jury złożone z organizatorów Światowego Kongresu Drogowego.
Wyniki zostaną ogłoszone 31 lipca na stronie Kongresu i w mediach społecznościowych. Główną nagrodą jest jedna darmowa wejściówka na Światowy Kongres Drogowy w Abu Dhabi, który odbędzie się po raz pierwszy na Bliskim Wschodzie w dniach 6-10 października 2019 r. Wartość nagrody wynosi 1500 dolarów. Ponadto pięć zdjęć, ktłóre zyskaja najwięcej polubień użytkowników TT, zostanie opublikowanych na stronie Światowego Kongresu Drogowego.

Więcej informacji

Polecane artykuły

Kalendarium wydarzeń PKD w 2020 r.

Tradycyjne regionalne fora drogowe na Śląsku, Warmii i Mazurach oraz Pomorzu międzynarodowe konferencje w Lublinie i Wrocławiu – to najważniejsze punkty kalendarium imprez PKD w 2020 r.

Patronat PIARC dla Kongresu ZID

Kongres Zarządzanie Infrastrukturą Drogową został objęty honorowym patronatem PIARC. Konferencja odbędzie się w dniach 4-5 grudnia w Warszawie.

Polskie stoisko w Abu Zabi

PKD jako Komitet Narodowy PIARC będzie miał swoje stoisko na wystawie towarzyszącej Światowemu Kongresowi Drogowemu. Do projektu mogą dołączyć zainteresowane firmy.