Konkurs na najlepsze zdjęcie drogowe na Twitterze

PIARC ogłosiło międzynarodowy konkurs „Road Photo Contest”. Główną nagrodą jest darmowa wejściówka na Światowy Kongres Drogowy w Abu Dhabi, wartości 1500 dolarów USA.

Konkurs przeznaczony jest dla osób posiadających konto w serwisie Twitter. Należy na swoim profilu wstawić wykonane przez siebie zdjęcie autostrady, drogi lokalnej lub ulicy wykonane w dzień lub w nocy, w dowolnej kolorystyce czy technice. Zdjęcie należy oznaczyć hasztagiem #RoadPhotoContest # PIARCWRC2019 @ PIARCabudhabi19 a należy to zrobić do 15 lipca.

Zdjęcia będą oceniane przez jury złożone z organizatorów Światowego Kongresu Drogowego.
Wyniki zostaną ogłoszone 31 lipca na stronie Kongresu i w mediach społecznościowych. Główną nagrodą jest jedna darmowa wejściówka na Światowy Kongres Drogowy w Abu Dhabi, który odbędzie się po raz pierwszy na Bliskim Wschodzie w dniach 6-10 października 2019 r. Wartość nagrody wynosi 1500 dolarów. Ponadto pięć zdjęć, ktłóre zyskaja najwięcej polubień użytkowników TT, zostanie opublikowanych na stronie Światowego Kongresu Drogowego.

Więcej informacji

Polecane artykuły

Ryzyko motocyklisty

Groźba utraty życia przez motocyklistę na drodze w Europie jest 23-35 razy większa niż w przypadku użytkownika samochodu. Co można uczynić, by zwiększyć ich szanse?

Konkurs dla studentów rozstrzygnięty!

Mateusz Kruk z Politechniki Krakowskiej został zwycięzcą konkursu dla studentów na najlepszą prezentację z zakresu BIM. Był to jeden z punktów zakończonej 14 czerwca w Krakowie konferencji TEM – iHEEP.

Droga przez pustynię w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Do 30 czerwca zapisz się ze zniżką na WRC 2019

Wydłużony został termin, w którym można skorzystać ze zniżki w opłacie za udział w 26 Światowym Kongresie Drogowym w Abu Zabi, który obradować będzie od 6 do 10 października.