Nie żyje Andrzej Tracz

Po długiej ciężkiej chorobie 26 kwietnia 2019 r. zmarł Andrzej Tracz, zasłużony drogowiec, wieloletni przewodniczący Krajowej Sekcji Drogownictwa NSZZ Solidarność.

Andrzej Tracz przez wiele lat dał się poznać jako związkowiec walczący o prawa pracowników administracji drogowej i firm tej branży. Pod jego kierownictwem związek zabierał głos w kwestiach ważnych nie tylko dla pracowników, ale dla całej branży i użytkowników dróg w Polsce. Był jednym ze współautorów (obok m.in. PKD) „Białej Księgi Branży Drogowej”, opublikowanej na początku 2016 roku. A. Tracz był członkiem Rady Ekspertów przy ministrze infrastruktury. Wielokrotnie brał udział w wydarzeniach Polskiego Kongresu Drogowego.

Polecane artykuły

3 polskie referaty w Abu Zabi

Światowe Stowarzyszenie Drogowe PIARC, po ocenie przez Komitety Techniczne, zakwalifikowało 3 referaty polskich autorów do wygłoszenia na Światowym Kongresie Drogowym 2019.

W grudniu Kongres Zarządzanie Infrastrukturą Drogową

Kongres Zarządzanie Infrastrukturą Drogową zostanie zorganizowany w Warszawie w dniach 4-5 grudnia 2019 roku, wspólnie przez Polski Kongres Drogowy i Inicjatywę Edukacyjną INFRAMA.


Dyrektor DSDiK Leszek Loch dziękuje za przyznane wyróżnienie

Wyróżnienia „Dobry Gospodarz” za drogi betonowe

Troje samorządowców zostało wyróżnionych nagrodą „Dobry Gospodarz”, przyznawaną przez Stowarzyszenie Producentów Cementu za budowę samorządowych dróg o nawierzchni betonowej.