Narciarze-drogowcy powalczą 2 marca w Zakopanem

OIGD zaprasza wszystkich drogowców na XV Zawody Narciarskie i Snowboardowe im. Wojtka Malusi do Zakopanego.

Zawody odbędą się w dniu 2 marca na Stoku Szymoszkowa przy Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. W przypadku niekorzystnych warunków śniegowych zawody mogą być przeniesione na inny stok w Zakopanem lub jego pobliżu. Zawody snowboardowe przeprowadzone zostaną na Stoku Szymoszkowa w godzinach 10.00 - 12.00, a zawody narciarskie w tym samym miejscu w godzinach 10.00 - 17.00. Po zawodach Organizator zaprasza na uroczystą kolację połączoną z zabawą w hotelu Mercure Kasprowy.

W zawodach mogą wziąć udział pracownicy oraz ich najbliższa rodzina (mąż, żona, rodzice, dzieci) firm członkowskich OIGD, administracji drogowej, a także firm, instytucji i organizacji współpracujących z OIGD na zaproszenie Organizatora. Termin zgłaszania udziału upływa 15 lutego.

Szczegóły, w tym sposób zgłaszania uczestnictwa w załączonym komunikacie organizacyjnym.

Komunikat organizacyjny

Polecane artykuły

Walne Zebranie Członków PKD 25 czerwca

Zarząd PKD zwołał doroczne Walne Zebranie Członków stowarzyszenia na 25 czerwca. Odbędzie się ono w Centrum Konferencyjnym „Żurawia” w Warszawie.

„Beton w drogownictwie” z wieloma patronami

Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad Tomasz Żuchowski, Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski i Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz objęli honorowym patronatem „Beton w drogownictwie”.

ERF rekomenduje jednolite parametry oznakowania dróg

Federacja Drogowa UE rekomenduje przyjęcie jednolitych standardów oznakowania dróg jako zapisu w przygotowywanej nowej dyrektywie o zarządzaniu bezpieczeństwem infrastruktury drogowej.