Narciarze-drogowcy powalczą 2 marca w Zakopanem

OIGD zaprasza wszystkich drogowców na XV Zawody Narciarskie i Snowboardowe im. Wojtka Malusi do Zakopanego.

Zawody odbędą się w dniu 2 marca na Stoku Szymoszkowa przy Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. W przypadku niekorzystnych warunków śniegowych zawody mogą być przeniesione na inny stok w Zakopanem lub jego pobliżu. Zawody snowboardowe przeprowadzone zostaną na Stoku Szymoszkowa w godzinach 10.00 - 12.00, a zawody narciarskie w tym samym miejscu w godzinach 10.00 - 17.00. Po zawodach Organizator zaprasza na uroczystą kolację połączoną z zabawą w hotelu Mercure Kasprowy.

W zawodach mogą wziąć udział pracownicy oraz ich najbliższa rodzina (mąż, żona, rodzice, dzieci) firm członkowskich OIGD, administracji drogowej, a także firm, instytucji i organizacji współpracujących z OIGD na zaproszenie Organizatora. Termin zgłaszania udziału upływa 15 lutego.

Szczegóły, w tym sposób zgłaszania uczestnictwa w załączonym komunikacie organizacyjnym.

Komunikat organizacyjny

Polecane artykuły

Drogowcy zbierają krew dla ofiar wypadków

GDDKiA we współpracy z Narodowym Centrum Krwi zbiera krew dla ofiar wypadków drogowych. Akcja potrwa do końca roku, a przyłączyć się może do niej każdy.

Konsultacje nowego Prawa zamówień

Trwają konsultacje projektu zupełnie nowej ustawy Prawo zamówień publicznych. Rządowe instytucje organizują 16 lutego w ich ramach nietypową formę debaty – hackathon.

Budowa obwodnicy Suwałk - marzec 2018 r. Fot. PKD

Beton w drogownictwie – wspólna inicjatywa PKD i SPC

PKD i Stowarzyszenie Producentów Cementu porozumiały się w sprawie wspólnej organizacji Forum „Beton w drogownictwie”. Konferencja i wystawa odbędą się w Suwałkach w dniach 10-12 kwietnia.