Narciarze-drogowcy powalczą 2 marca w Zakopanem

OIGD zaprasza wszystkich drogowców na XV Zawody Narciarskie i Snowboardowe im. Wojtka Malusi do Zakopanego.

Zawody odbędą się w dniu 2 marca na Stoku Szymoszkowa przy Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. W przypadku niekorzystnych warunków śniegowych zawody mogą być przeniesione na inny stok w Zakopanem lub jego pobliżu. Zawody snowboardowe przeprowadzone zostaną na Stoku Szymoszkowa w godzinach 10.00 - 12.00, a zawody narciarskie w tym samym miejscu w godzinach 10.00 - 17.00. Po zawodach Organizator zaprasza na uroczystą kolację połączoną z zabawą w hotelu Mercure Kasprowy.

W zawodach mogą wziąć udział pracownicy oraz ich najbliższa rodzina (mąż, żona, rodzice, dzieci) firm członkowskich OIGD, administracji drogowej, a także firm, instytucji i organizacji współpracujących z OIGD na zaproszenie Organizatora. Termin zgłaszania udziału upływa 15 lutego.

Szczegóły, w tym sposób zgłaszania uczestnictwa w załączonym komunikacie organizacyjnym.

Komunikat organizacyjny

Polecane artykuły

Patronat PIARC dla Kongresu ZID

Kongres Zarządzanie Infrastrukturą Drogową został objęty honorowym patronatem PIARC. Konferencja odbędzie się w dniach 4-5 grudnia w Warszawie.

Polskie stoisko w Abu Zabi

PKD jako Komitet Narodowy PIARC będzie miał swoje stoisko na wystawie towarzyszącej Światowemu Kongresowi Drogowemu. Do projektu mogą dołączyć zainteresowane firmy.

Stanowisko projektantów przedstawili: (od lewej) Tomasz Siwowski z Promost Consulting i Cezary Saganowski z Egis Poland.

Jak inżynier z inżynierem

Proponowane zapisy umowy projektanta z generalnym wykonawcą kontraktów budowlanych na budowę dróg były 2 lipca tematem spotkania przedstawicieli obu grup w Warszawie.