Ruszyła rejestracja na Światowy Kongres Drogowy 2019

26 Światowy Kongres Drogowy odbędzie się w dniach 6-10 października br w Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na stronie internetowej Kongresu można już się rejestrować jako uczestnik.

Rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza na stronie Kongresu. Znajduje się tam również cennik dla poszczególnych opcji udziału w Kongresie. Do 31 marca opłata za udział w całym Kongresie wynosi 1190 dolarów USA. Po tym terminie opłata wzrośnie do 1400 dolarów.

Powyższe opłaty dotyczą udziału w obradach, udziału w uroczystej kolacji, koktajlu i 2 wycieczkach technicznych. Możliwy jest także udział w wybranym jednym dniu Kongresu (cena 490 dolarów) lub dwóch dniach (cena 980 dolarów).

Polecane artykuły

Konsultacje katalogu mostowego

Ministerstwo Infrastruktury prosi o nadsyłanie do 11 stycznia uwag do projektu „Katalogu typowych konstrukcji drogowych obiektów mostowych i przepustów", opublikowanego na rządowych stronach www.

Tunel pod Martwą Wisłą w Gdańsku. Fot. PKD

Patronat GDDKiA nad Forum Tunelowym

Tomasz Żuchowski, p.o. Generalnego Dyrektora DKiA objął honorowym patronatem Polskie Forum Tunelowe, które odbędzie się 23 stycznia we Wrocławiu.

Śląskie Forum Drogownictwa tro jedna z tych imprez PKD, które cieszą się nieodmiennym zainteresowaniem. Fot. PKD

2019: bogaty kalendarz imprez

Popularne fora regionalne na Śląsku oraz Warmii i Mazurach, sprawdzone imprezy sportowe i kolokwia eksperckie – to filary oferty programowej PKD na rok 2019, którą Zarząd zatwierdził 12 grudnia.