Ruszyła rejestracja na Światowy Kongres Drogowy 2019

26 Światowy Kongres Drogowy odbędzie się w dniach 6-10 października br w Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na stronie internetowej Kongresu można już się rejestrować jako uczestnik.

Rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza na stronie Kongresu. Znajduje się tam również cennik dla poszczególnych opcji udziału w Kongresie. Do 31 marca opłata za udział w całym Kongresie wynosi 1190 dolarów USA. Po tym terminie opłata wzrośnie do 1400 dolarów.

Powyższe opłaty dotyczą udziału w obradach, udziału w uroczystej kolacji, koktajlu i 2 wycieczkach technicznych. Możliwy jest także udział w wybranym jednym dniu Kongresu (cena 490 dolarów) lub dwóch dniach (cena 980 dolarów).

Polecane artykuły

„Beton w drogownictwie” z wieloma patronami

Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad Tomasz Żuchowski, Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski i Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz objęli honorowym patronatem „Beton w drogownictwie”.

ERF rekomenduje jednolite parametry oznakowania dróg

Federacja Drogowa UE rekomenduje przyjęcie jednolitych standardów oznakowania dróg jako zapisu w przygotowywanej nowej dyrektywie o zarządzaniu bezpieczeństwem infrastruktury drogowej.

Eurovia nowym członkiem PKD

Firma EUROVIA POLSKA SA przystąpiła od 1 marca do PKD w charakterze członka wspierającego.