Ruszyła rejestracja na Światowy Kongres Drogowy 2019

26 Światowy Kongres Drogowy odbędzie się w dniach 6-10 października br w Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na stronie internetowej Kongresu można już się rejestrować jako uczestnik.

Rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza na stronie Kongresu. Znajduje się tam również cennik dla poszczególnych opcji udziału w Kongresie. Do 31 marca opłata za udział w całym Kongresie wynosi 1190 dolarów USA. Po tym terminie opłata wzrośnie do 1400 dolarów.

Powyższe opłaty dotyczą udziału w obradach, udziału w uroczystej kolacji, koktajlu i 2 wycieczkach technicznych. Możliwy jest także udział w wybranym jednym dniu Kongresu (cena 490 dolarów) lub dwóch dniach (cena 980 dolarów).

Polecane artykuły

Ryzyko motocyklisty

Groźba utraty życia przez motocyklistę na drodze w Europie jest 23-35 razy większa niż w przypadku użytkownika samochodu. Co można uczynić, by zwiększyć ich szanse?

Konkurs dla studentów rozstrzygnięty!

Mateusz Kruk z Politechniki Krakowskiej został zwycięzcą konkursu dla studentów na najlepszą prezentację z zakresu BIM. Był to jeden z punktów zakończonej 14 czerwca w Krakowie konferencji TEM – iHEEP.

Droga przez pustynię w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Do 30 czerwca zapisz się ze zniżką na WRC 2019

Wydłużony został termin, w którym można skorzystać ze zniżki w opłacie za udział w 26 Światowym Kongresie Drogowym w Abu Zabi, który obradować będzie od 6 do 10 października.