Ruszył kanał PKD TV

Relacja filmowa z zawodów siatkarskich w Giżycku to pierwszy materiał filmowy, zrealizowany pod marką PKD TV. Można go obejrzeć na właśnie uruchomionym oficjalnym kanale Kongresu na platformie YouTube.

Kanał będzie służył jeszcze pełniejszemu informowaniu o działalności PKD i promowaniu wydarzeń organizowanych przez stowarzyszenie, w tym zwłaszcza jako Komitet Narodowy PIARC. Będzie też miejscem upowszechniania wiedzy technicznej, dzięki prezentowaniu materiałów z udziałem ekspertów.

Poza filmami, przygotowanymi pod marką PKD TV, zawartość kanału stanowią materiały udostępnione przez portal viaexpert.pl. Wysłannicy tego portalu od kilku lat regularnie jeździli na organizowane przez PKD konferencje i nagrywali wypowiedzi członków władz i ekspertów. Teraz te materiały są dostępne na kanale wideo stowarzyszenia.

Zachęcamy do oglądania naszego kanału i do jego subskrybowania. W ten sposób nie ominą nikogo nowe publikowane na nim materiały filmowe.

Polecane artykuły

Drogowcy zbierają krew dla ofiar wypadków

GDDKiA we współpracy z Narodowym Centrum Krwi zbiera krew dla ofiar wypadków drogowych. Akcja potrwa do końca roku, a przyłączyć się może do niej każdy.

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pixabay

Narciarze-drogowcy powalczą 2 marca w Zakopanem

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa zaprasza drogowców do Zakopanego na XV Zawody Narciarskie i Snowboardowe im. Wojtka Malusi. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lutego.

Konsultacje nowego Prawa zamówień

Trwają konsultacje projektu zupełnie nowej ustawy Prawo zamówień publicznych. Rządowe instytucje organizują 16 lutego w ich ramach nietypową formę debaty – hackathon.