Ruszył kanał PKD TV

Relacja filmowa z zawodów siatkarskich w Giżycku to pierwszy materiał filmowy, zrealizowany pod marką PKD TV. Można go obejrzeć na właśnie uruchomionym oficjalnym kanale Kongresu na platformie YouTube.

Kanał będzie służył jeszcze pełniejszemu informowaniu o działalności PKD i promowaniu wydarzeń organizowanych przez stowarzyszenie, w tym zwłaszcza jako Komitet Narodowy PIARC. Będzie też miejscem upowszechniania wiedzy technicznej, dzięki prezentowaniu materiałów z udziałem ekspertów.

Poza filmami, przygotowanymi pod marką PKD TV, zawartość kanału stanowią materiały udostępnione przez portal viaexpert.pl. Wysłannicy tego portalu od kilku lat regularnie jeździli na organizowane przez PKD konferencje i nagrywali wypowiedzi członków władz i ekspertów. Teraz te materiały są dostępne na kanale wideo stowarzyszenia.

Zachęcamy do oglądania naszego kanału i do jego subskrybowania. W ten sposób nie ominą nikogo nowe publikowane na nim materiały filmowe.

Polecane artykuły

3 polskie referaty w Abu Zabi

Światowe Stowarzyszenie Drogowe PIARC, po ocenie przez Komitety Techniczne, zakwalifikowało 3 referaty polskich autorów do wygłoszenia na Światowym Kongresie Drogowym 2019.

W grudniu Kongres Zarządzanie Infrastrukturą Drogową

Kongres Zarządzanie Infrastrukturą Drogową zostanie zorganizowany w Warszawie w dniach 4-5 grudnia 2019 roku, wspólnie przez Polski Kongres Drogowy i Inicjatywę Edukacyjną INFRAMA.


Dyrektor DSDiK Leszek Loch dziękuje za przyznane wyróżnienie

Wyróżnienia „Dobry Gospodarz” za drogi betonowe

Troje samorządowców zostało wyróżnionych nagrodą „Dobry Gospodarz”, przyznawaną przez Stowarzyszenie Producentów Cementu za budowę samorządowych dróg o nawierzchni betonowej.