Ruszył kanał PKD TV

Relacja filmowa z zawodów siatkarskich w Giżycku to pierwszy materiał filmowy, zrealizowany pod marką PKD TV. Można go obejrzeć na właśnie uruchomionym oficjalnym kanale Kongresu na platformie YouTube.

Kanał będzie służył jeszcze pełniejszemu informowaniu o działalności PKD i promowaniu wydarzeń organizowanych przez stowarzyszenie, w tym zwłaszcza jako Komitet Narodowy PIARC. Będzie też miejscem upowszechniania wiedzy technicznej, dzięki prezentowaniu materiałów z udziałem ekspertów.

Poza filmami, przygotowanymi pod marką PKD TV, zawartość kanału stanowią materiały udostępnione przez portal viaexpert.pl. Wysłannicy tego portalu od kilku lat regularnie jeździli na organizowane przez PKD konferencje i nagrywali wypowiedzi członków władz i ekspertów. Teraz te materiały są dostępne na kanale wideo stowarzyszenia.

Zachęcamy do oglądania naszego kanału i do jego subskrybowania. W ten sposób nie ominą nikogo nowe publikowane na nim materiały filmowe.

Polecane artykuły

Śląskie Forum Drogownictwa tro jedna z tych imprez PKD, które cieszą się nieodmiennym zainteresowaniem. Fot. PKD

2019: bogaty kalendarz imprez

Popularne fora regionalne na Śląsku oraz Warmii i Mazurach, sprawdzone imprezy sportowe i kolokwia eksperckie – to filary oferty programowej PKD na rok 2019, którą Zarząd zatwierdził 12 grudnia.

Końcowym akcentem warsztatów było zaprezentowanie wniosków wypracowanych w grupach roboczych. Fot. Anna Rogalińska, viaexpert

Polscy i niemieccy drogowcy na roboczym spotkaniu w Szczecinie

„Chcemy dzielić się doświadczeniami i uczyć od siebie” - zadeklarowali uczestnicy polsko - niemieckiej konferencji ekspertów z dziedziny drogownictwa, która obradowała 5-7 grudnia br. w Szczecinie.

Budowa drogi S17 w woj. lubelskim. Fot. GDDKiA

Do zakochania w betonie jeden krok

Doświadczenia Zamawiającego oraz generalnych wykonawców z budowy drogi S17 z Kurowa do węzła „Lubelska” były 29 listopada tematem specjalnej sesji II Lubelskiej Konferencji Techniki Drogowej.