25-lecie firmy GZD (Giera)

Rodzinna firma GZD (Giera Znaki Drogowe, dawniej po prostu Giera) obchodzi jubileusz 25 lat działalności. Obchody tego święta były jednym z punktów programu V Warmińsko-Mazurskiego Forum Drogowego w Rynie.

Działająca w podolsztyńskim Jonkowie firma zalicza się do czołowych producentów oznakowania drogowego. Od 25 lat zajmuje się produkcją i montażem znakiem drogowych, konstrukcji stalowych, systemów informacji miejskiej oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.

24 września w Rynie, w pierwszym dniu tegorocznego Warmińsko-Mazurskiego Forum Drogowego właściciele i pracownicy GZD byli gośćmi specjalnymi podczas uroczystego wieczoru w hotelu Zamek Ryn. Na pięknie przystrojonym dziedzińcu zamkowym odbył się koncert arii operetkowych i musicalowych w wykonaniu solistów i instrumentalistów Filharmonii Olsztyńskiej. Po jego zakończeniu współwłaścicielka firmy i jej założycielka Krystyna Giera otrzymała okolicznościowy dyplom od Polskiego Kongresu Drogowego. Podczas uroczystej kolacji serwowano również specjalnie upieczony i udekorowany tort, który kroiła sama pani Krystyna.

Polecane artykuły

Ryzyko motocyklisty

Groźba utraty życia przez motocyklistę na drodze w Europie jest 23-35 razy większa niż w przypadku użytkownika samochodu. Co można uczynić, by zwiększyć ich szanse?

Konkurs dla studentów rozstrzygnięty!

Mateusz Kruk z Politechniki Krakowskiej został zwycięzcą konkursu dla studentów na najlepszą prezentację z zakresu BIM. Był to jeden z punktów zakończonej 14 czerwca w Krakowie konferencji TEM – iHEEP.

Droga przez pustynię w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Do 30 czerwca zapisz się ze zniżką na WRC 2019

Wydłużony został termin, w którym można skorzystać ze zniżki w opłacie za udział w 26 Światowym Kongresie Drogowym w Abu Zabi, który obradować będzie od 6 do 10 października.