25-lecie firmy GZD (Giera)

Rodzinna firma GZD (Giera Znaki Drogowe, dawniej po prostu Giera) obchodzi jubileusz 25 lat działalności. Obchody tego święta były jednym z punktów programu V Warmińsko-Mazurskiego Forum Drogowego w Rynie.

Działająca w podolsztyńskim Jonkowie firma zalicza się do czołowych producentów oznakowania drogowego. Od 25 lat zajmuje się produkcją i montażem znakiem drogowych, konstrukcji stalowych, systemów informacji miejskiej oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.

24 września w Rynie, w pierwszym dniu tegorocznego Warmińsko-Mazurskiego Forum Drogowego właściciele i pracownicy GZD byli gośćmi specjalnymi podczas uroczystego wieczoru w hotelu Zamek Ryn. Na pięknie przystrojonym dziedzińcu zamkowym odbył się koncert arii operetkowych i musicalowych w wykonaniu solistów i instrumentalistów Filharmonii Olsztyńskiej. Po jego zakończeniu współwłaścicielka firmy i jej założycielka Krystyna Giera otrzymała okolicznościowy dyplom od Polskiego Kongresu Drogowego. Podczas uroczystej kolacji serwowano również specjalnie upieczony i udekorowany tort, który kroiła sama pani Krystyna.

Polecane artykuły

Drogowcy zbierają krew dla ofiar wypadków

GDDKiA we współpracy z Narodowym Centrum Krwi zbiera krew dla ofiar wypadków drogowych. Akcja potrwa do końca roku, a przyłączyć się może do niej każdy.

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pixabay

Narciarze-drogowcy powalczą 2 marca w Zakopanem

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa zaprasza drogowców do Zakopanego na XV Zawody Narciarskie i Snowboardowe im. Wojtka Malusi. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lutego.

Konsultacje nowego Prawa zamówień

Trwają konsultacje projektu zupełnie nowej ustawy Prawo zamówień publicznych. Rządowe instytucje organizują 16 lutego w ich ramach nietypową formę debaty – hackathon.