Konferencje

Wyszukaj wg lat:

Kategorii:

Regionu:

Odbyła sięPodlaska Debata Drogowa

PODLASKA DEBATA DROGOWA

Przebieg dróg ekspresowych na Podlasiu powinien służyć regionowi i wspierać jego szanse rozwojowe - to najważniejszy wniosek z Podlaskiej Debaty Drogowej.

Odbyła się

III MAŁOPOLSKIE FORUM DROGOWE

Poprawa dojazdu i wyjazdu z Zakopanego były wiodącym tematem zakończonego 27 stycznia III Małopolskiego Forum Drogowego/Forum Polski Południowej.

Odbyła się

III Mistrzostwa Polski Drogowców w piłce siatkowej

20 listopada w Giżycku zakończyły się III Mistrzostwa Polski Drogowców w siatkówce. Na starcie stanęło 13 drużyn, a łącznie przybyło do COS blisko 190 osób. Mistrzem po raz pierwszy została Skanska.

Odbyła się

I POMORSKIE FORUM DROGOWE

Perspektywy rozwoju sieci drogowej na Pomorzu i komplementarność inwestycji prowadzonych w okresie najbliższych kilku la przez różnych zarządców, były przewodnim tematem obradującego po raz pierwszy Pomorskiego Forum Drogowego w Gdyni.

Odbyła się

III WARMIŃSKO-MAZURSKIE FORUM DROGOWE

Diagnostyka stanu nawierzchni drogowych oraz bezpieczeństwo ruchu drogowego były przewodnimi tematami zakończonego 27 września w Olsztynie III Warmińsko-Mazurskiego Forum Drogowego.

Odbyła się

PODKARPACKIE FORUM DROGOWE

Perspektywy realizacji szlaku Via Carpatia były głównym tematem Podkarpackiego Forum Drogowego. W starania o wpisanie drogi do sieci bazowej TEN-T zaangażowane są rządy państw wschodniej granicy Unii.

Odbyła się

II ROWEROWY RAJD DROGOWCÓW

II rowerowy rajd "Drogowcy na GreenVelo" zakończył się 14 czerwca w Suwałkach. W zorganizowanej już po raz drugi imprezie uczestniczyło blisko 80 przedstawicieli administracji drogowej oraz firm branży drogowej z całego kraju.

Odbyła się

Konferencja konsultacyjna

Tą konferencją otwieramy nowy sposób dyskusji o polskim drogownictwie - powiedział Jerzy Szmit podsumowując konferencję konsultacyjną na temat pakietu drogowego, którą PKD zorganizował 26 kwietnia w Warszawie.

Odbyła się

II Małopolskie Forum Drogowe

Temat dróg i komunikacji jest na pierwszym miejscu zainteresowań opinii publicznej i władz samorządowych i stąd wielkie znaczenie takich spotkań - powiedział Leszek Zegzda otwierając Forum.